Uus koduleht aadressilt http://iluteenused.com

         Kaunid küüned ja

   säravad silmad !

 Meie kõigi, kõige väljendusrikkaimad kehaosad on käed ning silmad. Mis väljendavad meie emotsioone ja tundeid .Selleks ,et anda endast parim ja püsivaim tulemus on välja mõeldud erinevad lahendusi . Kunstküüned , ripsmepikendused jne...

 

See kõik vajab küll hooldust kuid samas on see mugavaim , kiireim ja püsivaim moodus saavutada ja hoida igapäevase kiire elutempo juures parimat tulemust.

 

 

GEELKÜÜNED : Mis on Geelküüned ?

 

Geelküüs on nime saanud pikendusmaterjali geelja tekstuuri järgi.

Geelküüned leiutati 1970ndatel USA hambaarsti kabinetis. Geel sarnaneb oma koostiselt stomatoloogias kasutusel olevate materjalidega. Sellest ajast on geelmaterjali korduvalt modifitseeritud ja erinevad firmad pakuvad erinevaid geelivariante. Nagu kaasagsed hambatäidismaterjalid, on ka geel valguskõvastuv aine ja seda kasutatakse koos UV-lambiga.
 

Geelküüned jäävad nn. kiviskaalas umbes keskele. Nad ei ole küll nii tugevad kui akrüülküüned, kuid see-eest omavad hämmastavat läiget ka ilma lakita. Viimase omaduse tõttu võib geelküüsi nimetada nö. kõige edevamaks küünetüübiks!

Kuna geele on mitmeid erinevaid värvitoone, annab see küünetehnikule suurte võimalustega mängumaa.

Geelküünte paigaldamisel tuleks arvestada meie muutliku kliimaga: tugeva külmaga võivad küüned mõranema hakata. Hoides oma käed tugeva pakase eest peidus, soojade kinnaste sees, ei juhtu geelküüntega midagi.

Geelküüned modelleeritakse UV-kiirguses kivistuvast geeljast materjalist.

Geelküüned jäävad läbipaistvad ja loomulikud. Geel on loodussõbralik materjal ja ei kahjusta küüsi. Geeliga saab katta ka oma küüne pealmist pinda, et küüned püsiksid tugevamad ja ei murduks. Tulemuseks on ilusad ja hoolitsetud käed.Tänu erinevatele disainimaterjalidele on võimalik teha väga palju erinevaid püsidisainküüsi.

Miks paigaldada Geelküüned ?

Naturaalsed küüned murduvad väga kiiresti.

Naturaalsed küüned kasvavad aeglaselt.

Küünelakk püsib kunstküüntel kuni järgmise hoolduseni .

Geelküüntega on võimalik parandada küüne kuju.